piątek, 1 marca, 2024

Rozdajemy pakiety startowe biegu na 5 kilometrów [KONKURS]

Jeśli lubicie biegać, mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są zestawy startowe biegu na 5 kilometrów. Bieg odbywa się równolegle z Maratonem Warszawskim: 27 września, czyli mamy jeszcze trochę czasu, żeby się przygotować.

Maraton, to wielka sprawa. Przebiegnięcie ponad 40 kilometrowego odcinka, to duże wyzwanie, przede wszystkim dla ludzkiego organizmu. Niektórzy ukończenie biegu porównują ze skokiem na bungee. Tej informacji nie możemy potwierdzić, bo jak dotąd nikt z redakcji nie odważył się wystartować.

Postanowiliśmy jednak spróbować sił w biegu na 5. kilometrów, który wystartuje w podobnym czasie, co bieg maratoński: o godz. 9.30. Trasa prowadzi dookoła Stadionu Narodowego, a meta zlokalizowana będzie na płycie boiska. – To bieg nie tylko dla tych, którzy uwielbiają szybkie i krótkie dystanse, ale także dla tych, którym jeszcze brakuje śmiałości, żeby zmierzyć się z królewskim dystansem. Jedni i drudzy poczują na własnej skórze maratońską atmosferę – zachęcają organizatorzy.

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy zestawy startowe biegu na 5 km m.in. numer startowy z chipem do pomiaru czasu, specjalna koszulka, napoje na mecie oraz pamiątkowy medal ukończenia biegu.

Zasady konkursu są proste:
1. Trzeba polubić nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/przegladpraski
2. W komentarzu na Facebooku w poście: Rozdajemy pakiety startowe biegu na 5 kilometrów [KONKURS] trzeba odpowiedzieć na pytanie:

Jaka jest najlepsza motywacja, aby biegać?

Nagrody, czyli pakiet startowy, trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi. Pamiętajcie, że Wasza odpowiedź ma zmotywować także tych, którzy stawiają pierwsze kroki na osiedlowych trasach.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku, 22 września, do godz. 23.59. Uczestnik konkursu w dniu biegu musi mieć ukończone 15 lat.

201509-maraton-5k

 

źródło zdjęć: http://pzumaratonwarszawski.com

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości