poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Piłka dla koneserów sportu

W najbliższy weekend, w hali sportowej przy ul. Kawęczyńskiej odbędzie się pierwsza edycja Praskiego Turnieju Konesera w piłce nożnej. Na boisko zmierzą się ze sobą reprezentacje sześciu szkół podstawowych z Pragi-Północ.

Podczas Turnieju drużyn zmierzą się ze sobą najpierw w rozgrywkach grupowych, a następnie pucharowych.
Wśród dodatkowych atrakcji dla kibiców i zawodników organizatorzy przewidzieli zabawy piłkarskie oraz loterię, podczas której będzie można wygrać gadżety sportowe. Gościnnie, na turnieju pojawią się również gwiazdy polskiej piłki nożnej.

– Inauguracyjne wydarzenie, które pragniemy kontynuować w następnych latach powstało z inicjatywy Centrum Praskiego Koneser przy współpracy ze Stowarzyszeniem Warszawska Olimpiada Młodzieży Praga- Północ – mówią organizatorzy. – Chcemy wspólnie promować, wśród lokalnej społeczności, aktywne formy spędzania wolnego czasu i zdrową rywalizację w oparciu o zasady fair play.

Honorowy patronat nad turniejem objął Wojciech Zabłocki, Burmistrz Dzielnicy Praga – Północ m.st. Warszawy. Przegląd Praski jest patronem medialnym wydarzenia.

Harmonogram rozgrywek

10:00 – oficjalne rozpoczęcie turnieju
10:15 – faza grupowa
14:10 – przerwa dla zawodników, gry piłkarskie i loteria fantowa dla kibiców
14:45 – mecz o 3. miejsce
15:25 – mecz finałowy
16:00 – wręczenie nagród i oficjalne zakończenie turnieju

Turniej odbędzie się w hali sportowej Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie, przy ul. Kawęczyńskiej 36. Wstęp wolny.

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości

1 KOMENTARZ

  1. Koneser już nie pierwszy raz bardzo pozytywnie udziela się w życiu mieszkańców Pragi. Niewielu inwestorów to robi. Sam mieszkam na Pradze i wielokrotnie uczestniczyłem w imprezach organizowanych przez Konesera, one naprawdę przyciągają tłumy i to nie tylko mieszkańców Pragi ale i drugiego brzegu miasta. Wielu dużych warszawskich inwestorów mogło by się wiele nauczyć gdyby na taki ewent zajrzała.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.