Reklama na Pradze

Przegląd Praski to największa grupa wydawnicza na Pradze-Północ. Dysponujemy wydaniem papierowym i elektronicznym gazety, portalem informacyjnym Przegladpraski.pl, a także kanałami w mediach społecznościowych.

Nasze media dostarczają wysokiej jakości treści koncentrując się na tematach społecznych i samorządowych. Więcej na ten temat znajdziecie w zakładce O nas. Jesteśmy wydawnictwem prywatnym i niezależnym.

Oferta współpracy dla reklamodawców na portalu Przegladpraski.pl

 • Materiał Partnera, teksty dostarczone lub zlecone przez Klienta, zawierające zdjęcia, filmy i linki zewnętrzne. Materiały są przygotowywane zgodnie z zasadami SEO.
 • Stała obecność na portalu w obszarze Baza informacji lub Firmy i Usługi w formie materiału informacyjnego, który dodatkowo będzie zawierał logo, zdjęcia, film, linki zewnętrzne i mapę.
 • Banery reklamowe, wyświetlane na stronie głównej portalu oraz w treści artykułów. Nie stosujemy rotacji, dlatego czytelnik wciąż widzi tylko Twoją reklamę. Czas emisji reklamy to 14 dni. Przykłady wymiarów: 970 x 90 px, 970 x 280 px¬, 1190 x 280 px. Pliki są przyjmowane w formatach: png, jpg i gif.

Biuro reklamy Przeglądu Praskiego
tel. 512 022 904, e-mai: reklama@przegladpraski.pl

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Twoje pytanie