Reklama na Pradze

Przegląd Praski to grupa wydawnicza, która zapewnia mieszkańcom warszawskiej dzielnicy Praga-Północ dostęp do informacji i wiadomości lokalnych. Do grupy należy największy portal informacyjny, a także jedyna na Pradze-Północ lokalna gazeta. Nasze media dostarczają wysokiej jakości treści, koncentrując się na tematach społecznych i samorządowych.

 • 20 000 wyświetleń miesięcznie portalu Przegladpraski.pl w miesiącu (Google Analitics)
 • 10 000 egzemplarzy gazety Przegląd Praski dystrybuowane w ponad 100 miejscach na Pradze-Północ. Realna liczba czytelników to blisko 30 000 osób
 • Pierwszy numer gazety Przegląd Praski ukazał się w 2007 roku

Jesteśmy największą grupą wydawniczą warszawskiej Pragi. Pregladpraski.pl jest najchętniej czytanym portalem na Pradze-Północ, a ponad 70 proc. użytkowników trafia do nas bezpośrednio z wyszukiwarki i referencji, czyli z polecenia. Gazeta Przegląd Praski jest wydawana w wersji papierowej i elektronicznej. Dziś jest to jedyna gazeta na Pradze.

Jesteśmy dla mieszkańców

Współpracujemy z lokalnymi podmiotami kulturalnymi i samorządowymi, które działają na Pradze-Północ. W 2013 roku z inicjatywy dziennikarzy i przyjaciół Przeglądu Praskiego została powołana Fundacja Praga Pomaga. Przegląd Praski jest także patronem medialnym klubu piłkarskiego UKS Błyskawica Warszawa.

Jesteśmy medium, na które mogą liczyć mieszkańcy. Publikujemy materiały interwencyjne, opisujemy szczegóły pracy polityków i samorządowców, a przede wszystkim dostarczamy codziennych informacji z Pragi-Północ.

Więcej na ten temat znajdziecie w zakładce O nas. Jesteśmy wydawnictwem prywatnym i niezależnym.

Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie. Współpracowaliśmy m.in.  

reklamodawcy gazety

Oferta współpracy na portalu Przegladpraski.pl

Teksty partnerskie. Materiały dostarczone przez Klienta, w tym także wywiady, publikowane w przestrzeni redakcyjnej portalu. Teksty mogą zawierać linki zewnętrzne, zdjęcia oraz filmy. Materiał będzie oznaczony jako Tekst Partnera.

Teksty redakcyjne. Materiały tworzone zgodnie z zasadami dziennikarstwa oraz publikacji przeznaczonej do sieci (SEO). Teksty, w tym również wywiady, są przygotowywane z myślą o czytelniku, zawierają przy tym kluczowy dla Klienta przekaz. Teksty mogą zawierać linki, zdjęcia i filmy.

Premium. To forma działań polegająca na stałej obecności Klienta w obszarze portalu, w postaci dedykowanej kategorii.

Stała obecność na portalu w Bazie Firm w formie wpisu, który może zawierać logo, zdjęcia lub film, a także linki zewnętrzne do strony lub portali społecznościowych i mapę dojazdu.

Wszystkie opłaty są jednorazowe, a publikacja wpisów w bazie jest bezterminowa.

 • Wpis zwykły
  Nazwa firmy, zdjęcie, dane kontaktowe, opis działalności i mapa dojazdu.
  Cena: 50 zł (+VAT)
 • Wpis profit
  Nazwa firmy, zdjęcie, dane kontaktowe, opis działalności, mapa dojazdu, a także linki zewnętrzne do strony lub portali społecznościowych.
  Cena: 100 zł (+VAT)
 • Wpis Premium
  Nazwa firmy, zdjęcie, dane kontaktowe, opis działalności, mapa dojazdu, linki zewnętrzne do strony lub portali społecznościowych, dodatkowo publikacja artykułu na temat firmy na stronie głównej portalu.
  Cena: 450 zł (+VAT)

Banery reklamowe, wyświetlane na stronie głównej portalu oraz w treści artykułów. Nie stosujemy rotacji, dlatego czytelnik wciąż widzi tylko Twoją reklamę. Czas emisji reklamy to 14 dni. Pliki są przyjmowane w formatach: png, jpg i gif.

Oferta współpracy w gazecie Przegląd Praski

Przegląd Praski to największe wydawnictwo na Pradze-Północ. W naszej gazecie dbamy o to, aby zachować odpowiednie proporcje pomiędzy liczbą reklam a przestrzenią redakcyjną. To sprawia, że gazetę dobrze się czyta i chętnie do niej wraca.

na zdjęciu zwinięta gazeta

Gazeta ukazuje się w nakładzie 10 tys. egzemplarzy, a realna liczba czytelników wynosi blisko 30 tys. osób. Przegląd Praski jest dystrybuowany w punktach handlowych, w miejscach użyteczności publicznej m.in. w urzędach, placówkach ochrony zdrowia i ośrodkach sportu, a także do prenumeratorów w wersji elektronicznej.

Dysponujemy najpopularniejszymi formatami reklamowymi. Proponujemy też publikację artykułu lub wywiadu o charakterze sponsorowanym.

Biuro reklamy Przeglądu Praskiego
tel. 512 022 999, e-mai: reklama@przegladpraski.pl

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Twoje pytanie