piątek, 1 marca, 2024

Zatrzymali złodzieja łańcuszków

W autobusie miejskim na wysokości przystanku przy ulicy Szwedzkiej mężczyzna zerwał z szyi pasażerki złoty łańcuszek. Sprawca został ujęty dwa dni później.

Poszkodowana, która tuż po zdarzeniu zgłosiła sprawę policji, oszacowała straty ma kwotę 3 tys. zł. Kryminalni przygotowali rysopis sprawcy i rozpoczęli poszukiwania. Po dwóch dniach podejrzany został zatrzymany i doprowadzony na komendę. Tam usłyszał zarzut i przyznał się do kradzieży. W trakcie składania wyjaśnień oświadczył, że skradzioną biżuterię sprzedał za kwotę 250 złotych nieznanemu mężczyźnie.

23-latek poddał się dobrowolnie karze pięciu miesięcy ograniczenia wolności polegającej na wykonywaniu nieodpłatnej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin miesięcznie oraz obowiązek naprawienia szkody na rzecz pokrzywdzonej.

źródło: Policja

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51