czwartek, 18 lipca, 2024

Koncert charytatywny dla Ukrainy. Bilet, to wsparcie wybranej organizacji

Udostępnij

W niedziele, w Praskim Centrum Aktywności Kocham Pragę, odbędzie się koncert charytatywny. Wstęp jest wolny, należy jednak zadeklarować wsparcie wybranej organizację niosącej pomoc dla Ukrainy.

Koncert charytatywny pt. Wypełniłeś serce wielkim miłowaniem, odbędzie się w niedziele o godz. 17 przy ul. Targowej 32. Koncert poetycko-muzyczny, w wykonaniu Trupy Teatralnej Meandry, ma skłonić nas do refleksji, a przede wszystkim zmotywować do pomocy. Podczas koncertu usłyszymy takie utwory jak: Krakowski spleen, Czas nas uczy pogody czy W zielone gramy.

– Wstęp jest wolny, jednakże zachęcamy do wsparcia wybranej organizacji niosącej pomoc dla Ukrainy, co jest celem naszego koncertu – tłumaczą organizatorzy i proponują m.in. Polską Misję Medyczną (www.pmm.org.pl/chce-pomoc), Polską Akcję Humanitarną (www.siepomaga.pl/pah-ukraina) i Caritas (www.caritas.pl)

Trupa Teatralna Meandry, to grupa młodych, utalentowanych artystów związanych z warszawską Pragą, która działa od 2015 r.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne