niedziela, 14 kwietnia, 2024

Koncert charytatywny dla Ukrainy. Bilet, to wsparcie wybranej organizacji

W niedziele, w Praskim Centrum Aktywności Kocham Pragę, odbędzie się koncert charytatywny. Wstęp jest wolny, należy jednak zadeklarować wsparcie wybranej organizację niosącej pomoc dla Ukrainy.

Koncert charytatywny pt. Wypełniłeś serce wielkim miłowaniem, odbędzie się w niedziele o godz. 17 przy ul. Targowej 32. Koncert poetycko-muzyczny, w wykonaniu Trupy Teatralnej Meandry, ma skłonić nas do refleksji, a przede wszystkim zmotywować do pomocy. Podczas koncertu usłyszymy takie utwory jak: Krakowski spleen, Czas nas uczy pogody czy W zielone gramy.

– Wstęp jest wolny, jednakże zachęcamy do wsparcia wybranej organizacji niosącej pomoc dla Ukrainy, co jest celem naszego koncertu – tłumaczą organizatorzy i proponują m.in. Polską Misję Medyczną (www.pmm.org.pl/chce-pomoc), Polską Akcję Humanitarną (www.siepomaga.pl/pah-ukraina) i Caritas (www.caritas.pl)

Trupa Teatralna Meandry, to grupa młodych, utalentowanych artystów związanych z warszawską Pragą, która działa od 2015 r.

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości