środa, 17 lipca, 2024

Ostania sobota karnawału na Pradze. Druga edycja dyskoteki balkonowej

Udostępnij

Już w najbliższą sobotę , 13 lutego, odbędzie się kolejna dyskoteka balkonowa na Pradze-Północ. W ostatnią sobotę karnawału mobilna platforma z DJ-em przejedzie po najważniejszych ulicach dzielnicy. Wydarzenia będzie także transmitowane na żywo w interencie. 

W czasie pandemii wiele osób tęskni za muzyką na żywo i koncertami, dlatego już w najbliższą sobotę ulicami Pragi-Północ przejedzie specjalna muzyczna platforma. – Pierwsza dyskoteka balkonowa, która odbyła się pod koniec listopada ubiegłego roku, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i spotkała z wieloma pozytywnymi naszych opiniami mieszkańców, dlatego postanowiliśmy zorganizować kolejny przejazd – mówi pomysłodawca, Kamil Ciepieńko, radny Pragi-Północ, przewodniczący komisji kultury i sportu.

Praski Karnawał Balkonowy – trasa i przystanki

Platforma z DJ-em ruszy o godzinie 16 sprzed Urzędu Dzielnicy Praga-Północ przy ul. Kłopotowskiego 15 i przejedzie najważniejszymi ulicami, m.in. Ząbkowską, Targową, Jagiellońską, Szwedzką, Stalową. Zaplanowanych jest także kilka przystanków, ale ze względów sanitarno-epidemiologicznych ich lokalizacje owiane są tajemnicą. – To zastrzyk pozytywnej energii, nasza praska szczepionka, i to dla wszystkich bez względu na wiek. Wystarczy tylko stanąć w oknie lub na balkonie i posłuchać ulubionych przebojów – dodaje Kamil Ciepieńko, radny dzielnicy.

Będzie można usłyszeć największe hity lat 80. i 90. oraz popularne utwory polskich i zagranicznych wykonawców.

Transmisja wydarzenia na Facebooku Urzędu Dzielnicy Praga-Północ: www.facebook.com/UrzadDzielnicyPragaPolnoc.

Pierwszą edycję wydarzenia, tj. Praską Dyskotekę Balkonową obejrzało w sieci około 40 tysięcy osób.

Fot. Luka&Maro

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne