czwartek, 18 lipca, 2024

W sobotę dyskoteka balkonowa na Pradze

Udostępnij

Nieczynne kluby i dyskoteki, zamknięte bary i restauracje. Przed nami kolejny weekend obostrzeń. Urzędnicy znaleźli jednak sposób, aby urozmaicić mieszkańcom sobotnie popołudnie! Na ulicach Pragi odbędzie się niecodzienny koncert, w którym każdy będzie mógł wziąć udział.

Praska dyskoteka balkonowa wystartuje w najbliższą sobotę o godz. 16. Specjalna platforma muzyczna przejedzie po wszystkich najważniejszych ulicach Pragi, m.in. Jagiellońską, Targową, Ząbkowską, Kawęczyńską, Inżynierską czy Namysłowską. Tam, gdzie to możliwe, np. na pl. Hallera, platforma na chwilę się zatrzyma. Zabawa potrwa do godz. 20.

Zabawa zawsze znajdzie sposób

W czasie przejazdu będziemy mogli usłyszeć najpopularniejsze kawałki muzyczne, polskie i zagraniczne, które zagra DJ Skorp znany m.in. z Warszawskich Potańcówek. – Odpowiednie nagłośnienie i to, że platforma będzie cały czas w ruchu, sprawi że nikt z mieszkańców nie poczuje dyskomfortu – zapewniają przedstawiciele urzędu.

– Praga, jak przystało na dzielnicę kulturalną, udowodni, że potrafi się bawić – mówi Kamil Ciepieńko, pomysłodawca i przewodniczący komisji kultury, sportu i promocji. – Specjalnie dobrane utwory mają sprawić, że na chwilę zapomnimy o trudach codzienności związanych z pandemią. Zabawa zawsze znajdzie sposób!

Wydarzenie będzie na żywo transmitowane na profilu urzędu dzielnicy na Facebooku.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne