wtorek, 23 lipca, 2024

Na Michałowie powstanie hala pneumatyczna

Udostępnij

Dotychczas, wraz z nadejściem chłodów, większość boisk na Pradze świeciło pustkami. W tym roku jest szansa, że piłkarski sezon będzie trwał dłużej. Dzielnica chce wybudować pneumatyczną halę, czyli tzw. balon, na boisku przy ul. Kawęczyńskiej.

Hala miałaby być rozkładana od połowy października do kwietnia. To pozwoli korzystać z boiska przez dodatkowe sześć miesięcy. Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji, zarządca praskich boisk, przygląda się ofertom firm, które mają zaangażować się w budowę hali.

Wykonawca, oprócz montażu, demontażu i składowania hali będzie zobowiązany m.in. zorganizować miesięcznie sześć turniejów piłkarskich dla mieszkańców Pragi, a także bezpłatnie udostępnić boisko w dni robocze, w godz. 8-15 dla uczniów z praskich szkół. W pozostałym okresie wykonawca może dowolnie zarządzać boiskiem, z wyjątkiem udzielania 50 proc. zniżki dla praskich UKS-ów.

Fot. Interhall

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne