poniedziałek, 27 maja, 2024

Nieudane zatrzymanie na Targowej. Handel papierosami bez akcyzy kwitnie

Udostępnij

Okolica wiaduktu kolejowego przy ulicy Targowej to praskie zagłębie handlu nielegalnymi papierosami. Strażnicy miejscy poinformowali o kolejnej interwencji w tym miejscu.

Strażnicy miejscy z komendy przy ul. Młota na Pradze-Północ podczas rutynowego patrolu rozpoznali dwie kobiety znane im z handlu nielegalnymi papierosami. Panie, o czeczeńskiej narodowości, stały przy jednym ze sklepów przy ul. Targowej z plastikowymi reklamówkami, w których, jak się okazało, znajdowały się paczki papierosów.

Gdy kobiety zauważyły radiowóz i wzrok strażników rzuciły się do ucieczki. Strażnicy odnaleźli jedynie reklamówki, w których znajdowało się 26 paczek papierosów bez polskich znaków.

Nielegalny handel papierosami na Pradze-Północ w okolicy wiaduktu kolejowego przy ul. Targowej trwa od lat. Straż miejska systematycznie walczy z handlarzami i próbuje ukrócić nielegalny proceder. Bez skutku. – Klientów nie brakuje, dopóki jest zapotrzebowanie na lewe, tanie papierosy, dopóty będą tu stali – mówi nam jedna z osób, która prowadzi działalność gospodarczą sąsiedztwie wiaduktu.

 

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne