piątek, 14 czerwca, 2024

Artyści zagrają dla Ukrainy. Koncerty w Praskim Centrum Aktywności Lokalnej

Udostępnij

W Praskim Centrum Aktywności Lokalnej Kocham Pragę odbędą się dwa koncerty, podczas których będzie można wesprzeć ukraińskich uchodźców. Pierwszy już jutro.

Charytatywny koncert w Praskim Centrum Aktywności Kocham Pragę przy ul. Targowej 32, podczas którego wystąpi Adam Zalewski, odbędzie się w czwartek (17 marca), o godz. 19. Artysta jest wokalistą, gitarzystą, basistą, autorem tekstów i muzyki, będącej fuzją różnych gatunków osadzonych w akustycznym brzmieniu.

– Własne teksty mówią po prostu o życiu, są zainspirowane własnymi doświadczeniami, oraz obserwacją różnych zdarzeń które dzieją się tuż obok – tłumaczy artysta.

Duet Mioduchowska i Tkaczyk dla Ukrainy

W sobotę (19 marca), o godz. 19, w PCA Kocham Pragę już po raz drugi wystąpi duet Joanna Mioduchowska i Krzysztof Tkaczyk. W styczniu mogliśmy usłyszeć utwory z autorskiej płyty artystów „Żyj każdą chwilą”. Tym razem artyści, którym będzie towarzyszył muzyk Arkadiusz Osenkowski, zagrają dla mieszkańców Ukrainy.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne