środa, 17 lipca, 2024

Bez fajerwerków i petard na pl. Hallera

Udostępnij

Jak poinformował Urząd Dzielnicy, podczas zabawy sylwestrowej na pl. Hallera nie będzie pokazu sztucznych ogni i fajerwerków. Organizatorzy przekonują, że nie przeszkodzi to w dobrej zabawie!

Pablopavo i Ludziki oraz Dziki Band i Goście będą głównymi atrakcjami sylwestra na Pradze-Północ, który zostanie zorganizowany na pl. Hallera. Start imprezy przewidziano na godz. 21.

– Jako pierwsi wystąpią m.in. aktorzy warszawskich scen, w tym aktorzy teatru Dzika Strona Wisły, skupieni w projekcie Dziki Band. Usłyszymy covery znanych i lubianych przebojów, a także autorskie piosenki zespołu. Nie zabraknie animacji scenicznych i pokazów aktorskich – mówi burmistrz Pragi-Północ Wojciech Zabłocki.

Około godz. 23 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru zespół Paplopavo i Ludziki, który zagra swoje największe hity. Pablopavo to jeden z wokalistów Vavamuffin, jak mówią znawcy – mistrz freestyle’u. Jego twórczość jest nieodłącznie związana z Warszawą.

– Podczas imprezy nie zabraknie konkursów z nagrodami – zapowiadają organizatorzy. Do wygrania będą m.in. gadżety związane z naszą dzielnicą m.in. koszulki z praskimi motywami.

Zaplanowano też dodatkowe atrakcje. Jednym ze współorganizatorów jest Warszawski Cyrk Magii i Ściemy, który wprowadzi widzów w tajemny świat magicznych sztuczek.

Mieszkańcy będą bawili na placu do godz. 1 w nocy.

To już drugi sylwester organizowany przez Urząd Dzielnicy Praga-Północ. W zeszłym roku, również na pl. Hallera, Nowy Rok przywitały tłumy mieszkańców.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne