sobota, 13 kwietnia, 2024

Bezpłatne koncerty dla dzieci Teatru Baj. Pierwszy już dziś nad Wisłą

Teatr Baj rusza z bezpłatnymi koncertami dla dzieci. Przed nami sześć koncertów z uwielbianymi przez najmłodszych tekstami Danuty Wawiłow. Pierwszy koncert już dziś w pawilonie edukacyjnym „Kamień” nad Wisłą.

„Wędrówka” to wyjątkowy koncert dla dzieci, który powstał na podstawie ciepłych, pełnych fantazji i humoru oraz życiowych prawd utworów napisanych przez Danutę Wawiłow. – Piosenki mają w sobie mnóstwo radości i figlarności, ale niosą też ukojenie dla dziecięcych strachów. Wspólnie ze śpiewającymi i grającymi aktorami będziemy doświadczać zwykłej codzienności, ale z niezwykłej perspektywy najmłodszych. Poznamy m.in. Babcię i pudla, Damę i prosię, Kruka i żabkę, Pana Sikorka, Czarnego lwa, Kurze dydko, Człowieka ze złotym parasolem, Nocnego Marka i… i… i całą gromadę innych nietuzinkowych postaci, których przygody nas rozbawią i rozkołyszą – zachęcają organizatorzy.

Za reżyserię koncertów odpowiada Ewa Piotrkowska, dyrektorka Teatru Baj; muzyka: Wojciech Błażejczyk. Na scenie wystąpią: Elżbieta Bieda, Elżbieta Bielińska Marta Gryko-Sokołowska Andrzej Bocian, Piotr Michalski, Dawid Mkrtchyan (gościnnie) i Robert Kowalczyk.

Bezpłatne koncerty potrwają do 3 lipca, będzie je można zobaczyć w tych miejscach:

 • 28.06, godz. 17:00
  Kamień. Pawilon edukacyjny, ul. Wybrzeże Puckie 1
 • 29.06, godz. 17:00
  Park Michałowski, ul. Kawęczyńska 44
 • 30.06, godz. 17:00
  Centrum Kultury i Aktywności, ul. Siarczana 6
 • 01.07, godz. 17:00
  Park Praski – Muszla Koncertowa
 • 02.07, godz. 15:00
  ARTHOUSE, ul. Kołowa
 • 03.07, godz. 15:00
  NA RÓŻYCU, ul. Brzeska 25

„Wędrówka” powstała w ramach projektu „Praska Dorożka Teatralna”. Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości