poniedziałek, 26 lutego, 2024

Biedronka w Koneserze

Dziś przy ul. Białostockiej na terenie Centrum Praskie Koneser zostanie otwarty nowy sklep popularnej sieci Biedronka. To już szósty w dzielnicy.

Sieć, której właścicielem jest portugalska firma Jeronimo Martins, posiada swoje sklepy przy ul. Jagiellońskiej 82, Targowej 24, Kijowskiej 20 na Dworcu Wschodnim, Szwedzkiej 43 i przy pl. Hallera 6.

Na zdjęciu sklep Biedronki przy pl. Hallera.

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości

2 KOMENTARZE

  1. Koneser naprawdę odżył dzięki rewitalizacji. Fajnie że nie będzie on zamknięty tylko dla mieszańców i pracowników kwartału ale dostępny dla wszystkich. Otwarcie Biedronki to tylko potwierdza że będzie to wieloużytkowy kwartał i na dodatek może stać się dzięki muzeum i wielu innym jeszcze nie otwartym inwestycjom nową wizytówką Pragi. Mam również nadzieję że konkurenci którzy pojawią się tu lada chwila potraktują starowarszawską zabudowę z równym szacunkiem i pomysłem co wykonawcy na Ząbkowskiej!

  2. Koneser zdecydowanie jest obecnie jednym z największych powodów do zadowolenia dla mieszkańców Pragi. Wielu obawiało się w czasie jego rewitalizacji że tak jak wiele budynków w stolicy będzie dostępny tylko dla pracowników biur i mieszkańców a tu proszę kwartał tętni życiem i ma wiele do zaoferowania dla wszystkich nawet turystów. To mega dobry pomysł by otwierać takie inwestycje dla wszystkich i łączyć tak wiele funkcji a nie zamykać i odcinać jak robią to inni. Oby kolejne rewitalizacje były na Pradze prowadzone równie mądrze!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.