poniedziałek, 29 maja, 2023

Błyskawica gra na wyjeździe z niepokonaną jeszcze drużyną AP Brychczy Warszawa

W niedzielę drużyna praskiej Błyskawicy zagra na wyjeździe z najlepszą ekipą Klasy B w warszawskiej grupie. Prażanie zmierzą się z liderem tabeli AP Brychczy Warszawa.

Błyskawiczni przegrali ostatni mecz 2:3. Na własnym boisku podejmowali wicelidera tabeli: Targówek 1953 Warszawa. Spotkanie było zacięte, a prażanie jeszcze pięć minut przed ostatnim gwizdkiem prowadzili 2:1. Piłka po raz udowodniła jednak, że jest nieobliczalna. – To był emocjonujący wieczór przy Kawęczyńskiej, który na długo zostanie w naszej pamięci – mówią kibice.

Mimo porażki Błyskawica udowodniła, że jest drużyną, z którą trzeba się liczyć. W najbliższą niedzielę będzie walczyć z liderem ligi; AP Brychczy Warszawa, która do tej pory nie przegrała żadnego meczu. Wszyscy jesteśmy przekonani, że prażanie przyczynią się do ich pierwszej porażki!

Początek meczu o godzinie godz. 13.00 na boisku Strefa Sportu przy ul. Strażackiej 121.

Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.