piątek, 24 maja, 2024

Błyskawica pokonała Kamionek. Jest o krok za liderem tabeli

Udostępnij

Tylko trzy bramki dzielą praską Błyskawice od pierwszego miejsca w tabeli piłkarskiej klasy B w grupie warszawskiej. Piłkarze z Pragi-Północ wygrali już drugi mecz z rządu. Tym razem pokonali Kamionek Warszawa.

W ostatnim meczu UKS Błyskawica pokonała na własnym boisku drużynę UKS Kamionek Warszawa. Mecz odbywał się w trudnych warunkach atmosferycznych, a rywale z Kamionka objęli prowadzenie już w 13 minucie meczu. Gol sprawił, że goście ruszyli do przodu, ale bramkarz błyskawicznych nie dał drugi raz się zaskoczyć. W 43 min. prażanie po golu Artura Majeka w końcu strzelili wyrównującą bramkę. W drugiej połowie spotkania gospodarze przejęli inicjatywę. W 79 min. bramkę strzelił Adam Sobczak i ten wynik utrzymał się już do końca meczu.

UKS Błyskawica po ostatniej kolejce klasy B Keeza w grupie Warszawa 4 zajmuje drugie miejsce w tabeli. Ma taki sam bilans meczów (dwa mecze i dwa zwycięstwa) jak lider tabeli: Targówek 1953 Warszawa. Różnica, to stosunek bramek. Targówek w ostatnich spotkaniach strzelił aż 11 goli nie tracąc przy tym żadnego. Błyskawica zdobyła 8 goli, tracąc 1 bramkę.

Kolejny mecz błyskawiczni rozegrają z zajmującym 10 miejsce w tabeli zespołem Farmacja Tarchomin.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne