piątek, 14 czerwca, 2024

Błyskawica walczy z wiceliderem ligi. Mecz dziś przy Kawęczyńskiej

Udostępnij

Drużyna Błyskawicy Warszawa idzie jak burza. Każdy kolejny mecz, to wysokie zwycięstwo nad rywalem. Dziś piłkarze z Pragi zmierzą się z wiceliderem ligi, zespołem Targówek 1953 Warszawa.

Drużyna z Targówka przegrała w ostatnich 20 meczach tylko trzy razy, dlatego dzisiejszy mecz na Kawęczyńskiej zapowiada się bardzo emocjonująco. – Nasza wygrana może dużo zmienić przed końcowymi rozstrzygnięciami w grupie – mówią przedstawiciele drużyny.

Błyskawica Praga-Północ Warszawa zajmuje siódme miejsce w tabeli warszawskiej ligi klasy B Keeza, w czwartej grupie. W 20. rozegranych meczach zdobyła 32 punkty, czyli wygrała 10 meczów, a 8 razy musiała uznać wyższość rywala. Dwa razy był remis.

Mecz Błyskawica Warszawa – Targówek 1953 Warszawa odbędzie się dziś, 14 maja, o godz. 16 na stadionie przy ul. Kawęczyńskiej 44.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne