poniedziałek, 27 maja, 2024

Burmistrz Pragi-Północ na czwartym miejscu w Warszawie. Plebiscyt SE

Udostępnij

Burmistrz dzielnicy Pragi-Północ zajęła pierwsze miejsce wśród kobiet w warszawskim plebiscycie „Super Expressu” na super burmistrza. W rankingu wszystkich 18 włodarzy zajęła czwarte miejsce. Wygrał Grzegorz Pietruczuk z Bielan.

W plebiscycie wzięło udział blisko 500 tys. internautów, prawie połowę głosów (226 tys.) zgarnął Grzegorz Pietruczuk, burmistrz Bielan. Na drugiej pozycji znalazł się burmistrz Pragi-Południe – Tomasz Kucharski (104 tys.), podium zamknął Grzegorz Kuca (Białołęka).

Na czwartym miejscu znalazła się Ilona Soja-Kozłowska z Pragi-Północ. Pozostałe panie, m.in. Małgorzata Kwiatkowska (Targówek), Dorota Stegienka (Ochota) i Urszula Kierzkowska (Bemowo), zajęły miejsce poza 10.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne