poniedziałek, 15 lipca, 2024

Co na Pradze po świętach? Lodowisko i basen

Udostępnij

Najbliższe dni, czyli okres świąteczno-noworoczny, to czas, kiedy wszystko zwalania. Jeśli nie musimy iść w tych dniach do pracy, to trudno znaleźć motywację do wyjścia z domu. My zachęcamy jednak, żeby nie tracić życia w domu, ale ruszyć w miasto, które przygotowało sporo atrakcji!

Do 28 grudnia na Stadionie „Zimowym” Narodowym trwać będzie wyjątkowa akcja „Rusz się po Świętach Warszawo”. Na gości czekać będą m.in. jazda na łyżwach, animacje i konkursy na lodowisku. – Wystarczy pobrać bezpłatne zaproszenie ze strony www.bilety.zimowynarodowy.pl, aby aktywnie i sympatycznie spędzić czas – mówią organizatorzy. Nad bezpieczeństwem i nauką jazdy na łyżwach czuwać będą instruktorzy.

W obecnym okresie warto również wybrać się na śródmiejskie lodowiska. Ślizgawka na Rynku Starego Miasta będzie działa codziennie w godz. 10-21, zaś w sylwestrową sobotę dodatkowo w godz. 22.00-00.30. W niedzielę (1 stycznia) będziemy mogli ślizgać się w godz. 14-21.

Lodowisko przed Pałacem Kultury i Nauki będzie otwarte w tych samych godz. co staromiejska ślizgawka (wtorek-piątek). W sobotę zostanie zamknięte już o godz. 17, z uwagi na zabawę sylwestrową. W Nowy Rok miasto zaprasza w godz. 13-21.

Na amatorów zimowego szaleństwa czeka również Całoroczny Stok Narciarski „Szczęśliwice”. Jest czyny: wtorek-piątek (27-30 grudnia) w godz. 11-21; sobota (31 grudnia), w godz. 10-17; niedziela (1 stycznia) godz. 13-20.

Na Pradze-Północ działa też lodowisko kryte przy ul. Namysłowskiej. W najbliższych dniach będzie czynne w godz. 10-13, 14-17 oraz 18-21. W Sylwestra będziemy mogli ślizgać się od 10 do 14. W Nowy Rok lodowisko będzie nieczynne.

Jeśli będziemy chcieli skorzystać z basenów, to zostaje nam tylko pływalnia przy ul. Namysłowskiej, która będzie czynna w godz. 7-21, a w Sylwestra do godz. 14. Basen przy ul. Jagiellońskiej 7 (DOSiR), w okresie świąteczno-noworocznym będzie nieczynny.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne