czwartek, 20 czerwca, 2024

Drużyna Mikołaja w Galerii Wileńskiej. Bezpłatne świąteczne warsztaty

Udostępnij

W okresie przedświątecznym Galeria Wileńska szykuje dla swoich klientów cały szereg atrakcji, dzięki którym wszyscy odwiedzający poczują bożonarodzeniowy nastrój. Do 23 grudnia na terenie centrum handlowego będzie można m.in. spotkać się ze Świętym Mikołajem, zdobyć ozdoby i upominki świąteczne czy zapakować prezenty dla najbliższych.

Na tegoroczne święta Bożego Narodzenia Galeria Wileńska przygotowała wyjątkową ofertę aktywności zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych klientów. Jakich atrakcji można się spodziewać w centrum handlowym z okazji Świąt?

Bezpłatne świąteczne warsztaty i spotkania z Mikołajem

Klimatyczna strefa do zdjęć ze świąteczną scenerią będzie dostępna bezpłatnie dla klientów przez cały czas trwania akcji, czyli do 23 grudnia. Każdy odwiedzający w tym gorącym czasie Galerię Wileńską będzie mógł usiąść w wygodnym fotelu i poczuć się jak prawdziwy Święty Mikołaj.

9 grudnia na wszystkich chętnych czekać będą świąteczne warsztaty: dekorowania drewnianych bombek oraz filcowych skarpet na prezenty, a także tworzenia świątecznych kartek.

– Zapraszamy klientów do skorzystania z naszej świątecznej oferty – zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem czy stworzenia wyjątkowych ozdób bożonarodzeniowych. Przedświąteczny czas często kojarzy się nam z pośpiechem. Chcemy, aby nasi klienci pomiędzy zakupami mogli zatrzymać się na chwilę, poczuć wyjątkową atmosferę nadchodzących świąt, a być może nawet przenieść się wspomnieniami do czasu dzieciństwa – mówi Marta Chojnacka, dyrektor centrum handlowego Galeria Wileńska.

na zdjęciu świąteczny wagon metra
Świąteczna iluminacja Galerii Wileńskiej. Fot. Materiały prasowe

Estetycznie i ekologicznie zapakowane prezenty

Święta nierozerwalnie łączą się z upominkami, które mają sprawiać radość i cieszyć oko. Aby zadbać o wizualną stronę podarunków na klientów Galerii Wileńskiej, w dniach 20-23 grudnia, będzie czekać bezpłatna strefa profesjonalnego pakowania prezentów zakupionych w centrum. W trosce o środowisko zostaną użyte materiały ekologiczne, takie jak sznurki jutowe i bawełniane czy drewniane dekoracje. Ozdoby będą dostępne w kolorach czerwieni, zieleni i złota.

Nie tylko rozrywka

Boże Narodzenie to nie tylko czas zabawy, ale także świetna okazja do dostrzeżenia problemów, z którymi borykają się osoby wokół nas. Dlatego we współpracy z najemcami Galeria Wileńska przygotuje paczki z prezentami dla potrzebujących dzieci i ich mam pod opieką Ośrodka Etezja – Ośrodka Wsparcia Dla Kobiet z Dziećmi i Kobiet w Ciąży. Paczki zostaną przekazane do instytucji zgodnie z informacjami o bieżącym zapotrzebowaniu podopiecznych instytucji.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne