piątek, 24 maja, 2024

Dzień Babci i Dziadka na Pradze. Bezpłatna sesja zdjęciowa w galerii

Udostępnij

W najbliższy piątek babcie i dziadkowie z Pragi-Północ będą mogli wziąć udział w bezpłatnej sesji zdjęciowej. Galeria Wileńska z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowała specjalną atrakcję dla seniorów.

Galeria Wileńska na poziomie +1 stworzyła specjalną strefę, w której na chętnych będzie czekał fotograf. Każdy z uczestników będzie siadał na kanapie, gdzie zostanie wykonane zdjęcie portretowe. Podczas sesji chętni będą mogli skorzystać ze specjalnej ramki. Obrobione zdjęcia zostaną następnie wysłane do druku i po chwili będzie je można odebrać w Fotojockerze, który znajduje się na poziomie 0 w galerii.

– Dzień Babci i Dziadka to piękna tradycja, którą warto celebrować. Zależało nam na tym, aby każdy mógł otrzymać wyjątkowy, spersonalizowany prezent – stąd pomysł na organizację sesji zdjęciowej. Cieszymy się, że otrzymaliśmy wsparcie naszego najemcy – Fojotockera, dzięki czemu na efekty sesji nie trzeba będzie długo czekać — mówi Marta Chojnacka, dyrektor Centrum Handlowego Galeria Wileńska. — Dzięki sesji zdjęciowej w Galerii Wileńskiej babcie i dziadkowie mogą sami sobie sprawić piękną pamiątkę. Zachęcamy wszystkich do udziału razem z wnukami — dodaje.

Strefa będzie czynna 21 stycznia (piątek) br. w godzinach od 11.00 do 19.00. Z akcji może skorzystać każdy. Jak przekonują organizatorzy; podczas sesji zdjęciowej będą przestrzegane wszelkie środki ostrożności, a kanapa, na której będą robione zdjęcia po każdym zostanie zdezynfekowana.

 

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne