czwartek, 13 czerwca, 2024

Dzień Matki i Dziecka na Pradze. Rodziny świętują razem

Udostępnij

W niedzielę na Pradze będziemy świętować Dzień Dziecka i Matki. Nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. Dla mam dzielnica przygotowała warsztaty.

Wszystko zacznie się w południe w ogrodzie jordanowskim przy ul. Namysłowskiej. – Zaplanowaliśmy dla Was zabawy sportowe, dmuchańce, coś smacznego i coś dla mam – warsztaty z robienia wianków – słyszymy od organizatorów. – Intensywny dzień świętowania zakończymy bajką „Czerwony kapturek” w wykonaniu aktorów Teatru Baj, ale tym razem zaprosimy Was na spektakl pod chmurką na parkingu urzędu dzielnicy.

Wydarzenia z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka odbędą się w VII ogrodzie jordanowskim przy ul. Namysłowskiej (w godz. 12-17) i na parkingu urzędu dzielnicy przy ul. Kłopotowskiego.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne