poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Gabinet LIBERI Psychoterapia Warszawa. To przyjazne miejsce, które tworzą doświadczeni psychoterapeuci

Nasze grono tworzą psychoterapeuci, psychologowie oraz terapeuci par, pracujący z osobami w różnym wieku. W pracy z drugim człowiekiem skupiamy się głównie na podejściu humanistyczno-doświadczeniowym, które koncentruje się na całościowym spojrzeniu na człowieka, a każde spotkanie z klientem opiera się na bezwarunkowej akceptacji, szacunku i empatii.

Relacja, którą nawiąże z Tobą terapeuta, tworzy bezpieczną przestrzeń do pracy nad samym sobą. Powstała podczas spotkań więź między terapeutą a klientem oraz skupienie na doświadczaniu siebie w pełni poprzez emocje, zachowania, myśli i reakcje pochodzące z ciała, pozwalają pokonać bariery i napięcia, zapoczątkować proces zmian i zyskać siłę do podjęcia ważnych działań.

Towarzyszymy i w pełni wspieramy naszych klientów w zmianach. Droga do nich, nie zawsze jest szybka ani też łatwa, lecz dzięki wytrwałości i odpowiednio dobranemu wsparciu można trwale zmienić schematy zachowań, emocji czy myśli.

Gabinet LIBERI Psychoterapia Warszawa. Nasi specjaliści kompleksowo zajmują się obszarem zdrowia psychicznego, świadcząc różne formy pomocy: psychoterapia indywidualna młodzieży oraz osób dorosłych, terapia par, konsultacje rodzinne, konsultacje wychowawcze dla rodziców.

Pomoc psychologiczną świadczymy stacjonarnie w gabinecie, jak również w formie spotkań z terapeutą online. Psychoterapia online jest tak samo skuteczna jak spotkanie z terapeutą w gabinecie twarzą w twarz. Jeśli ze względu na ograniczony czas, chorobę lub inne czynniki, taka forma pomocy będzie dla Ciebie wygodniejsza, zapraszamy Cię do spotkań online.

Psychoterapia indywidualna, którą prowadzą nasi specjaliści, pomaga osobom zmagającym się z cierpieniem, różnego rodzaju problemami, takim, którzy chcą lepiej poznać siebie, naprawić relacje z innymi osobami i poprawić jakość swojego życia.

Psychoterapia w gabinecie Liberi to pomoc m.in. w przypadku:

 • wahań nastrojów, stanów depresyjnych, codziennego braku sił i energii, poczucia braku sensu
 • stanów lękowych, ataków paniki
 • uporczywej samokrytyki, problemów z poczuciem własnej wartości
 • trudności w wyrażaniu emocji, agresji, impulsywności
 • kryzysu po rozstaniu lub stracie bliskiej osoby
 • problemów w bliskiej relacji
 • uzależnień
 • zaburzeń odżywiania
 • zaburzeń osobowości
 • stresu spowodowanego problemami związanymi z życiem zawodowym
 • doświadczenia przemocy, nadużyć seksualnych
 • traum i doświadczeń z przeszłości, które mają wpływ na Twoje obecne życie
 • rodzin i osób, które doświadczyły lub doświadczają problemu alkoholowego
 • osób LGBT +
 • oraz wszystkich innych problemów i trudności, które chcesz skonsultować ze specjalistą.

Spotkania z terapeutą odbywają się w atmosferze szacunku, zaufania, poufności i empatii. Klient ma możliwość pracować nad sobą ze wsparciem specjalisty, dzięki czemu jest w stanie nazwać i poznać swój problem, a następnie dokonać ważnych zmian w swoim życiu, aby poradzić sobie z przeżywanymi trudnościami.

Konsultacja psychologiczna pozwala naszym specjalistom ustalić odpowiedni plan pomocy klientowi.

Terapia dla par Warszawa. Psychoterapia dla par i małżeństw to jedna z form pomocy psychologicznej, jaką świadczymy. Podczas wspólnego spotkania z terapeutą, partnerzy mogą przyjrzeć się swojemu związkowi, popracować nad komunikacją, zrozumieć źródła konfliktów, nauczyć się je rozwiązywać oraz przejść przez kryzys spowodowany zdradą, chorobą, utratą pracy, śmiercią czy pojawieniem się dziecka.

Specjalizujemy się również w pomocy psychologicznej młodzieży. Bezpieczna relacja terapeuty z nastolatkiem umożliwia wspólną pracę nad problemami związanymi m.in. ze stanami depresyjnymi, lękowymi, agresją i autoagresją czy trudnościami w szkole.

Psychoterapia młodzieży rozpoczyna się od wspólnej konsultacji nastolatka z rodzicami oraz terapeutą, a następnie spotkań indywidualnych terapeuty z nastolatkiem oraz osobno z rodzicami.

W gabinecie LIBERI Psychoterapia Warszawa otaczamy wsparciem psychologicznym wszystkie osoby potrzebujące pomocy w obszarze zdrowia psychicznego.

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz wsparcia psychologicznego, konsultacja ze specjalistą może być ważnym krokiem ku odzyskaniu sił, lepszemu samopoczuciu i poprawie jakości życia.

Serdecznie zapraszamy Cię do umówienia spotkania z naszymi specjalistami!

Zapisy prowadzimy przez naszą stronę: gabinetliberi.pl/umow-sie lub telefonicznie pod numerem 532 505 951.

Gabinet Liberii Psychoterapia Warszawa:

MOKOTÓW, SŁUŻEW
ul. Batuty 7a lok. 38 (5-ta klatka)
02-743 Warszawa

Artykuł sponsorowany

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości