czwartek, 18 lipca, 2024

Hope 4 Street – Bity Praskie

Udostępnij

Przedstawiamy teledysk „Bity Praskie” hip hopowej grupy HOPE 4 STREET z warszawskiej starej Pragi, który ma promować pierwszą płytę tego zespołu.

Autorem zdjęć i pomysłodawcą scenariusza jest Wojtek Jachymiak, dokumentalista i filmowiec zaprzyjaźniony z HOPE 4 STREET od jesieni 2013 roku, kiedy to w plenerach podwórka przy ul. Brzeskiej nakręcony został materiał filmowy.

Liderem grupy działającej w ramach Fundacji „Twoja Pasja” założonej przez bboy’a Mateusza Mefo Godlewskiego jest Anna Schmidt – terapeuta, wychowawca i artysta działająca od kilku lat w trudnym środowisku młodzieży w okolicach Bazaru Różyckiego.

Ania realizuje swoją autorską ideę arteterapii „Nadzieja dla Ulicy” wraz ze swoim tatą, Jackiem Schmidtem (artystą malarzem i fotografem). Wspólnie założyli Grupę Twórczą STREET ARTE animującą warsztaty arte terapii z różnych dziedzin twórczości (oprócz muzyki, z teatru, tańca ulicznego, fotografii i video-artu, street artu, malarstwa i sztuk wizualnych.)

„BITY PRASKIE”
– tekst i melodia: Anna Schmidt
– bity: Darek Łaś
– scratch: Piotr Schmidt

TELEDYSK:
– zdjęcia i reżyseria: Wojtek Jachymiak
„Uniwersytet Człowieka Ognik”

LOGO, DESIGN:
– Jacek Schmidt
– kontakt: 510 026 325 (manager Hope 4 Street)
– mail: arteemocje@gmail.com

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne