poniedziałek, 17 czerwca, 2024

III sesja rady dzielnicy odbędzie się w szkole

Udostępnij

Dziś odbędzie się sesja rady dzielnicy. W porządku obrad znalazło się 28 punktów, które w większości dotyczą wyboru komisji merytorycznych. Sesja odbędzie w szkole podstawowej przy ul. Sierakowskiego.

Radni zajmą się też zmianami w budżecie dzielnicy. W porządku obrad przewidziano też punkt dotyczący interpelacji i zapytań radnych, a także wolnych wniosków i spraw różnych.

Termin i transmisja sesji

Sesja odbędzie się dziś o godz. 16.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 395 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego przy ul. Sierakowskiego 9.

Transmisjia sesji będzie prowadzona na stronie internetowej urzędu dzielnicy. Link do transmisji znajdziemy w menu głównym strony w zakładce „Władze Dzielnicy” w pozycji Transmisja Sesji Rady Dzielnicy Praga-Północ.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne