poniedziałek, 27 maja, 2024

Jagiellońska do wymiany

Udostępnij

Ulica Jagiellońska na odcinku od ronda Starzyńskiego do ul. Platerówek w kierunku Żerania zostanie wyłączona z ruchu. Utrudnienia potrwają do poniedziałku.

Drogowcy wymienią nawierzchnię wschodniej jezdni ul. Jagiellońskiej. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Starzyńskiego – rondo Żaba – Odrowąża – Wysockiego – Trasa Toruńska lub most Gdański – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdyńskie – most gen. Grota-Roweckiego.

Dojazd do ul. Golędzinowskiej będzie możliwy wyłącznie drogą serwisową od strony ul. Platerówek. Zamknięty zostanie też wlot ul. Zatylnej, czyli drogi biegnącej wzdłuż nasypu kolejowego od ul. Wybrzeże Helskie do ul. Jagiellońskiej. Będą mogli na nią wjechać tylko dojeżdżający do ul. Wybrzeże Puckie i do osiedla Golędzinów.
Autobusy linii 509 i nocnej N03 (tylko w kierunku krańca Nowodwory) pojadą ulicami: Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Trasa Toruńska.

Prace na ul. Jagiellońskiej potrwają do poniedziałku, 20 sierpnia, do godz. 4.00.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne