piątek, 24 maja, 2024

Koncert kolęd i pastorałek. Zakopower w kościele przy Wileńskiej

Udostępnij

W sobotni wieczór w kościele przy ul. Wileńskiej odbędzie się koncert kolęd i pastorałek. Dla mieszkańców Pragi zaśpiewa Sebastian Karpiel-Bułecka wraz z zespołem Zakopower. Koncert jest bezpłatny.

Koncert odbędzie się 18 grudnia (sobota) w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej). Podczas wyjątkowego koncertu, oprócz tradycyjnej kolędy „Przybieżeli do Betlejem” zagranej z góralską energią usłyszymy też inne piękne polskie kolędy i pastorałki, m.in. „Gdy się Chrystus rodzi”, „Cicha Noc”, „Ej, Malućki”.

Koncert odbędzie się ok. godz. 19.15 (po sobotniej mszy świętej, która zaczyna się o godz. 18.30)

Z uwagi na obowiązujące obostrzenia dot. wydarzeń religijnych i kulturalnych przed wejściem na teren wydarzenia mogą Państwo zostać poproszeni o weryfikację certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19. Liczba miejsc ograniczona.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne