piątek, 1 marca, 2024

Koniec wakacji dla samorządowców. Radni dzielnicy wracają do pracy

W najbliższy wtorek odbędzie się sesja rady dzielnicy. W porządku obrad zaplanowano dyskusje na temat budowy pomnika gen. Hallera i powstania nowej kolonii na Pradze.

Radni z Pragi zaprosili do udziału w sesji dzielnicy przedstawiciela prezydenta Warszawy, który ma przedstawić szczegóły projektu Studium Zagospodarowania Przestrzennego m.st. Warszawy. W porządku obrad znalazły się też punkt dotyczący budowy pomnika gen. Józefa Hallera, a także pomysł utworzenia kolonii „Śliwice” z nadaniem jej własnego statutu i granic.

Radni zajmą się też skargą mieszkańca na działanie Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ.

Sesja odbędzie się we wtorek, 29 sierpnia o godz. 17, w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, przy ul. Kłopotowskiego 15. Sesja jest otwarta dla mieszkańców.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51