środa, 17 lipca, 2024

Konkursy, zjeżdżalnie, bańki. Rodzinny piknik przy Namysłowskiej

Udostępnij

W najbliższą sobotę przy ulicy Namysłowskiej odbędzie się piknik promujący rządowy program 800+. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla najmłodszych. Odbędą się konkursy z nagrodami, pokaz baniek i skręcania balonów. Nie zabraknie też dmuchanych zjeżdżalni.

Piknik Rodzina 800+, odbędzie się w sobotę, 22 lipca, w VII Ogrodzie Jordanowskim przy ulicy Namysłowskiej 21 w godzinach od 13.00 do 18.00. Organizatorem pikniku jest Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie.

Podczas wydarzenia będą dostępne cztery strefy: rodzica, aktywnych animacji, urządzeń rekreacyjnych oraz partnerów.

W programie zaplanowano wiele atrakcji dla najmłodszych uczestników wydarzenia m.in.: konkursy z nagrodami, dmuchane zjeżdżalnie, robienie gigantycznych baniek mydlanych, warkoczyków, pokaz skręcania balonów, malowanie twarzy (atestowanymi farbkami) oraz występ iluzjonisty.

Podczas pikniku będą także stoiska ze zdrowymi przekąskami, warzywami i owocami.

Piknik Rodzina 800+ na Pradze-Północ ma promować nowe rządowe świadczenie, które od stycznia 2024 r. zastępuje dotychczasowe świadczenie 500+.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne