piątek, 19 lipca, 2024

Maturzyści z 4b postanowili spotkać się po 51 latach. Przekaż dalej!

Udostępnij

Klasa 4b z XX liceum ogólnokształcącego imienia Bolesława Chrobrego (matura w 1973 r.) organizuje spotkanie maturzystów. Nasza redakcja została poproszona o przekazanie tej informacji do wszystkich zainteresowanych Czynimy to z prawdziwą przyjemnością, i wierzymy, że uda nam się dotrzeć do tych osób, do których nie udało się tradycyjnymi kanałami.

Spotkanie odbędzie się w dniu 1 lipca 2024 r. w restauracji Centrum Zarządzania Światem (ul. Okrzei 26) o godz. 16.00. Swój udział zadeklarowało już niemal 20 osób, dla tych, którzy chcieliby się zgłosić podajemy numer telefonu organizatorki – Pani Teresy: 0048 696 784 957.

Jak mówi Pani Teresa, wszyscy są mile widziani, organizatorom zależy, by spotkało się jak największe grono dawnej 4b. Trzymamy kciuki za najwyższą możliwą frekwencję i życzymy udanej imprezy!

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Barbara Domańska
Barbara Domańska
Politolożka i urbanistka, ekspertka w dziedzinie planowania przestrzennego, budżetu obywatelskiego i inicjatywy lokalnej. Wieloletni pracownik samorządowy, radna dzielnicy Praga-Północ ze stowarzyszenia Kocham Pragę.

Wiadomości

Wiadomości lokalne