sobota, 13 kwietnia, 2024

Mikołajki w Stalowni przy Szwedzkiej

W najbliższy weekend, w jednej z dawnych hal fabrycznych przy ul. Szwedzkiej, odbędzie się otwarta impreza mikołajkowa dla mieszkańców. Zarówno młodsze, jak i trochę starsze dzieci spotkają się ze Świętym Mikołajem, udekorują pierniki, szklane bombki czy przygotują świąteczne dekoracje. Atrakcji nie zabraknie.

Impreza odbędzie się w dniach 8-9 grudnia, w godzinach 12-18 w Stalowni (hala nr 9) przy ulicy Szwedzkiej 2/4.

Sąsiedzkie Mikołajki na Pradze to już druga edycja wydarzenia. Celem imprezy jest integracja mieszkańców w świątecznej atmosferze, którzy będą sąsiadami inwestycji mieszkaniowych Stalowa 39 i Wileńska Express. Inicjatorem wydarzenia jest Bouygues Immobilier, który realizuje kilka inwestycji na Pradze-Północ.

Wszystkie osoby, bez względu na wiek, będą mogły skorzystać z szeregu atrakcji, które przez dwa dni czekać będą na wszystkich odwiedzających.

Zarówno młodsze, jak i trochę starsze dzieci spotkają się ze Świętym Mikołajem, udekorują pierniki, szklane bombki czy przygotują świąteczne dekoracje, a także będą mogły wziąć udział w wielu atrakcyjnych konkursach. Fotobudka, wata cukrowa i bezpłatny poczęstunek oraz wiele innych atrakcji dla całych rodzin – to wszystko czeka na mieszkańców w dniach 8-9 grudnia. Całość uzupełni jarmark produktów praskich artystów.

Partnerami wydarzania są m.in. Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci i Fundacja Otwarta Pracownia Twórcza.

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości