środa, 17 lipca, 2024

Na Targową wraca komunikacja miejska

Udostępnij

Na ul. Targową pomiędzy ulicami Wileńską i 11 Listopada wracają autobusy. Za kilka dni przejezdna będzie też ul. Strzelecka za ul. Szwedzką.

Na ul. Targowej w rejonie stacji Dworzec Wileński w czasie budowy metra powstał szyb, którym zostały wyjęte spod ziemi tarcze drążące tunele. Budowniczowie metra skończyli swoje prace w tym rejonie i dzięki temu wrócił już ruch pomiędzy ulicami Wileńską i 11 Listopada. Otwarte zostały jezdnia, chodniki i drogi dla rowerów. Na podstawowe trasy wróciły też autobusy linii: 166, 169, 170, 338, N03, N14, N64 i będą się zatrzymywały na przystankach Inżynierska 02 i 06.

Dobiegają końca również prace przy budowie stacji metra Szwedzka. We wtorek, 30 kwietnia, ok. godz. 12.00 otwarta zostanie ul. Strzelecka za ul. Szwedzką.

W poniedziałek, 29 kwietnia ok. godz. 21.00 otwarty zostanie fragment ul. Sokolej łączący ul. Zamoyskiego z Targową. Jadący od strony mostu Świętokrzyskiego będą mogli pojechać prosto do Targowej. Wygodniej będzie można także skręcić z ul. Targowej bezpośrednio w stronę mostu.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne