środa, 17 lipca, 2024

Najlepszy żłobek w Warszawie znajduje się przy ulicy Brechta

Udostępnij

Poznaliśmy laureatów warszawskiego konkursu Super Żłobek. W plebiscycie, w którym wzięło udział blisko 160 placówek, najlepsze okazałe się te, które znajdują się na Pradze-Północ.

Plebiscyt „Super żłobek 2022” został przeprowadzony w podziale na cztery kategorie: żłobki publiczne, żłobki i kluby dziecięce niepubliczne, publiczne punkty dziennego opiekuna i niepubliczne punkty dziennego opiekuna. W tym roku wzięły w nim udział 154 placówki, w tym 69 żłobków i 11 mini żłobków publicznych, 29 żłobków niepublicznych oraz 45 dziennych opiekunów (w tym 23 publicznych dziennych opiekunów oraz 22 niepublicznych dziennych opiekunów.

Zwycięzców wyłonili rodzice dzieci korzystających z opieki dziennej, którzy oddali ponad 3,5 tysiąca głosów. Mamy i ojcowie oceniali jakość opieki i zajęć dla maluchów, otwartości na kontakty z rodzicami, jakość serwowanych posiłków oraz wyposażenie placówek.

Najlepszy żłobek w Warszawie znajduje się przy ulicy Brechta

Tytuł „Super Żłobek 2022” w kategorii żłobki publiczne otrzymał Żłobek Nr 38 przy ul. B. Brechta 14 A w dzielnicy Praga-Północ. To już kolejne wyróżnienie dla praskiej placówki. Żłobek zdobył tytuł „Super Żłobka” w 2018 roku i 2019 roku.

– Praca z małymi dziećmi ma swój sens wtedy, gdy wykonuje się ją z pasją. Tym bardziej jest nam miło gdy ktoś to dostrzega. Serdecznie dziękujemy rodzicom za wypełnienie ankiet a tym samym docenienie naszej pracy – przekonują przedstawiciele placówki.

Żłobek nr 38, przy ul. Brechta 14 A w Warszawie. Fot. KC/Przegladpraski.pl

Z kolei tytuł „Super Dzienny Opiekun 2022” w kategorii placówki publiczne i niepubliczne otrzymały ex aequo: Monika Wardęcka – dzienny opiekun przy ul. Jagiellońskiej 47 C lok. 33 oraz Urszula Sobieraj z Punktu Opieki Tośkowo przy ul. Polnej Róży 2/4.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne