wtorek, 18 czerwca, 2024

Niecodzienna wystawa w bibliotece. Prace seniorów z Pragi

Udostępnij

Jeszcze tylko do końca tygodnia można głosować na prace praskich seniorów, które powstały w ramach warsztatów „Łączy nas natura”. Wystawa prac odbywa się w bibliotece przy ulicy Skoczylasa.

Warsztaty zostały zorganizowane w ramach Tygodnia Międzypokoleniowego. Podczas spotkań z czytelnikami biblioteki powstało kilkanaście artystycznych prac, wykonanych techniką Mixed media, które zostały wyeksponowane w Bibliotece Publicznej im. księdza Jana Twardowskiego. Prace w formie obrazów powstały z kawałków roślin, w tym krzewów i kwiatów.

Wystawę można podziwiać do końca tygodnia. Można też głosować na najlepsze prace. W tym celu wystarczy oddać głos na kartce, którą dostaniemy od pracownika biblioteki.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne