poniedziałek, 15 lipca, 2024

Nieczynne baseny i zamknięte lodowisko

Udostępnij

Drugi rok z rzędu mieszkańcy Pragi-Północ nie mają dostępu do miejskiego lodowiska przy ul. Namysłowskiej. W zamian władze miasta zapraszają na nieczynne pływalnie.

– Na mieszkańców czeka wiele sportowych atrakcji, a także animacji i konkursów dla całych rodzin – w ten sposób władze miasta zachęcają do udziału w akcji Rusz się Warszawo po Świętach w okresie świąteczno-noworocznym. Na stronie urzędu miasta znajdziemy m.in. wykaz atrakcji, w tym zaproszenie na nieczynne pływalnie przy ul. Namysłowskiej i Jagiellońskiej.

– Pływalnia przy ul. Jagiellońskiej będzie czynna ostatni raz 23 grudnia, potem zapraszamy od 2 stycznia – dowiedzieliśmy się w kasach pływalni. Basen przy ul. Namysłowskiej będzie pracował w Wigilię do godz. 14, ale 25 i 26 grudnia będzie nieczynny.

Najbliższe lodowisko na Bródnie

W tym sezonie lodowisko przy ul. Namysłowskiej po raz kolejny będzie nieczynne. – Jeśli modernizacja ośrodka przy ul. Namysłowskiej znów się opóźni, to w kolejnym roku znów zostaną nam podwórkowe ślizgawki – mówią mieszkańcy.

Najbliższe kryte lodowisko znajdziemy na Bródnie przy ul. Łabiszyńskiej 20a. Bilet wstępu w weekendy kosztuje 10 zł (normalny) i 6 zł (ulgowy) za 60 min ślizgania. W tygodniu ceny są niższe, odpowiednio 8 zł i 5 zł. Lodowisko jest czynne w dni powszednie od 14, a w weekendy od 9. Ostatni łyżwiarz musi opuścić lodowisko 21.

Na terenie lodowiska znajduje się wypożyczalnia, w której można wypożyczyć m.in. łyżwy i kask.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne