wtorek, 18 czerwca, 2024

Nocnym szlakiem rowerowym przez Bródno, Zacisze, Targówek i Nową Pragę.

Udostępnij

W najbliższy piątek, 10 lipca br. rozpocznie się rowerowe zwiedzanie prawobrzeżnej Warszawy w nietypowej nocnej scenerii. Trasa poprowadzi przez bródnowskie cmentarze na Zacisze i dalej ul. Radzymińską do Szwedzkiej, Stalowej i 11 Listopada.

– Poznamy fascynującą historię tych terenów i obejrzymy kilka ciekawych obiektów – zachęcają organizatorzy. Ze względu na bezpieczeństwo przemieszczania się oraz komfort zwiedzania maksymalna liczebność grupy wynosi 15 osób. Miejsca są rezerwowane, udział w wycieczce kosztuje 15 zł.

Sposób rezerwacji: w celu wykupienia miejsca należy wysłać mail na adres: pietiawie@gmail.com (w temacie należy wpisać – Rezerwacja 10.07.) z imieniem i nazwiskiem oraz liczbą rezerwowanych miejsc. W mailu zwrotnym organizator prześle numer konta i dalsze wskazówki.

W przypadku wyjątkowo złych warunków atmosferycznych (burza, ciągłe opady lub temperatura poniżej 10 st.) będzie możliwość rezygnacji z udziału i zwrotu pieniędzy.

Start: 21.30, czas trwania: około 120 minut
Wycieczkę poprowadzi Piotr Wierzbicki, przewodnik warszawski.

Fot. Krzysztof Skaryszewski

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne