piątek, 24 maja, 2024

Nowe godziny pracy urzędów

Udostępnij

Od dziś obowiązują nowe godziny pracy urzędu dzielnicy i urzędu stanu cywilnego.

Zmiana godzin pracy dotyczy wszystkich komórek urzędu miasta, które dotychczas w poniedziałki obsługiwały mieszkańców do godziny 18.00, w tym urzędu stanu cywilnego i urzędu dzielnicy. Od dziś urzędy będą czynne do godz. 16.

Załatw sprawę w urzędzie bez wychodzenia z domu

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników urzędu, władze apelują o ograniczanie osobistych wizyt w placówkach miasta. Ma to związek z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych. Jak założyć konto internetowe do załatwiania spraw urzędowych, jak zarezerwować wizytę online można sprawdzić tutaj.

Ogranicz wizyty w urzędach – złóż wniosek elektronicznie

W tym miejscu znajdziemy adresy stron internetowych, który umożliwią nam załatwienie spraw związanych np. z dowodami osobistymi czy meldunkami.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne