czwartek, 20 czerwca, 2024

Nowe podwórko dla mieszkańców. Dzielnica otwiera się na seniorów

Udostępnij

Zamknięte dziś dla mieszkańców podwórko na tyłach placu Hallera stanie się ogólnodostępne. Chodzi o teren przy budynku Ośrodka Pomocy Społecznej.

Teren, który znajduje się przy budynku ośrodka przy ul. Groszkowskiego 5 od lat nie był wykorzystywany. Jest ogrodzony i nieuporządkowany. Teraz ma to się zmienić.

Podczas wczorajszej sesji rady dzielnicy padła deklaracja, że teren zostanie udostępniony mieszkańcom. Będą z niego mogli korzystać seniorzy i podopieczni OPS.

Władze dzielnicy przekonywały, że podjęto już działania w tej sprawie i jednostki, takie jak praski OPS czy Zarząd Gospodarowania Nieruchomościami, intensywnie współpracują, aby teren udostępnić już w przyszłym roku.

– Jesteśmy gotowi, żeby się zaangażować, możemy pomóc przy pracach ogrodniczych – mówiła Elżbieta Andrysiak, wiceprzewodnicząca Rady Seniorów Dzielnicy Praga-Północ.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne