wtorek, 18 czerwca, 2024

Nowy zarząd Pragi. Poznaliśmy burmistrza i zastępców

Udostępnij

Podczas wczorajszego posiedzenia rady dzielnicy wybrano nowe władze Pragi. W zarządzie znaleźli się przedstawiciele Platformy Obywatelskiej i Lewicy.

Burmistrzem Pragi-Północ została Gabriela Szustek, była warszawska radna. Jej zastępcami zostali: Sylwester Klimiuk (Lewica) i Anna Tomaszewska (Lewica).

– Od wielu lat jestem związana z Pragą i przez ostatnie 10 lat dbałam o naszą dzielnicę jako radna Warszawy. Przed nami nowe wyzwania i od dziś zabieramy się do pracy na rzecz lepszej Pragi – powiedziała Gabriela Szustek.

na zdjeciu Gabriela Szustek
Gabriela Szustek, burmistrz dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Fot. KC/Przegladpraski.pl

Z mieszkańcami pożegnał się też dotychczasowy burmistrz Paweł Lisiecki. – Serdecznie dziękuję wszystkim współpracownikom, radnym oraz mieszkańcom za wytężoną pracę w ostatnich miesiącach i całej kadencji praskiego samorządu. Nowemu Zarządowi życzę powodzenia w tej wymagającej pracy na rzecz mieszkańców Pragi i rozwoju naszej Dzielnicy – powiedział.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne