piątek, 14 czerwca, 2024

Obywatelskie zatrzymanie na Darwina. Pijany obcokrajowiec za kółkiem

Udostępnij

Był środek nocy, gdy do budynku komendy Straży Miejskiej na Pradze-Północ wbiegł nagle mężczyzna i oznajmił, że przed chwilą ukradł kluczyki od samochodu. Mundurowi, gdy usłyszeli co zaszło, postanowili działać.

Około godz. 1 w nocy, nieopodal ul. Darwina, jeden z mieszkańców zauważył jadący zygzakiem samochód. Uznał, że kierowca może być pijany. Gdy podejrzane auto na chwilę się zatrzymało mieszkaniec podbiegł do samochodu, otworzył drzwi i wyciągnął kluczyk ze stacyjki. Natychmiast pobiegł do komendy Straży Miejskiej przy ul. Młota i przekazał kluczyki mundurowym. Strażnicy udali się na miejsce zdarzenia, gdzie zastali pijanego obcokrajowca. Mężczyzna przyznał, że gdy się zatrzymał, ktoś mu „ukradł” kluczyki od auta. Na miejsce interwencji wezwano patrol policji, któremu przekazano szczegóły zdarzenia oraz nietrzeźwego kierowcę.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne