środa, 17 lipca, 2024

Ostatnia msza proboszcza Kowalskiego w katedrze praskiej

Udostępnij

W najbliższą środę w katedrze św. Floriana zostanie odprawiona ostatnia msza święta. To pożegnanie ks. proboszcza Bogusława Kowalskiego.

– Po 9 latach następuje zmiana proboszcza w katedrze. Zostaję przeniesiony do parafii Nawrócenia św. Pawła w Warszawie przy ul. Kobielskiej na Grochowie na miejsce zmarłego ks. Adama Szkópa – mówi ks. Bogusław Kowalski. – Pragnę serdecznie podziękować wszystkim księżom współpracownikom za świetną współpracę a Wam, kochani Parafianie i sympatycy naszej Parafii, za wspólnie przeżyte lata na drodze wiary.

11 listopada, w Święto Niepodległości, ks. Kowalski odprawi dodatkową mszę święto o godz. 12, w intencji wszystkich parafian. Przed mszą świętą, z racji święta zabiją dzwony. Wspólnie zostanie odśpiewamy hymn Polski.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne