sobota, 13 kwietnia, 2024

Pierwszy taki koncert w Polsce. Na Pradze

Dziś wieczorem w praskiej stalowni przy Szwedzkiej odbędzie się koncert gwiazd polskiego hip-hopu. Zagrają Żabson oraz Young Igi. Miejsca dla publiczność przewidziano… w samochodach.

– Przyszedł najwyższy czas, aby odnaleźć się w nowej wirusowej rzeczywistości. Nie poddajemy się i zgodnie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i obostrzeń przygotowaliśmy dla Was specjalne wydarzenie – koncert samochodowy – zapowiadają organizatorzy.

Koncert odbędzie się na terenie byłej praskiej stalowni przy ul. Szwedzkiej 2 na Pradze-Północ. Scena stanie przed ogromnym ekranem ledowym kina samochodowego Viral Cinema. Koncert będzie transmitowany za pośrednictwem fal radiowych tak, aby każdy fan mógł słuchać go w swoim aucie.

Poza występującymi artystami wrażeń dostarczą również efekty świetlne i pirotechniczne, a nad wizualną częścią wydarzenia, czuwać będzie ekipa VJ’ów.

Jak informują organizatorzy Ilość samochodów jest ograniczona. W każdym pojeździe mogą przebywać maksymalnie trzy osoby, a jeden bilet umożliwia wjazd jednego auta. Wstęp jest płatny, ceny biletów wynoszą od 180 do 220 zł za samochód.

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości