poniedziałek, 20 maja, 2024

Poczta przy Targowej nie jest już całodobowa. Spółka szuka oszczędności

Udostępnij

Zmieniają się godzin pracy poczty przy ul. Targowej. Urząd był czynny przez całą dobę, teraz pocztowcy będą pracowali krócej.

Nowe godziny pracy poczty na Pradze

Urząd Pocztowy Warszawa 4 przy ul. Targowej 73 od lat był urzędem, który pracował przez całą dobę, również w soboty, niedziela i święta. Obecnie placówka jest otwarta w dni robocze od godz. 7.00 do godz. 22.00, a w soboty od godz. 8.00 do godz. 20.00.

Poczta szuka oszczędności na Pradze

– Z uwagi na uwarunkowania ekonomiczne spółki oraz zauważalny spadek popytu klientów na tradycyjne usługi, niezbędnym jest wdrażanie procesów optymalizacyjnych. Czas pracy placówek dostosowywany jest zarówno do zapotrzebowania na usługi, ale również do możliwości organizacyjnych. Należy podkreślić, że czas pracy placówek pocztowych jest, co do zasady, dłuższy aniżeli dostępność wielu instytucji, czy też podmiotów funkcjonujących w mieście – tłumaczą przedstawiciele Biura Prasowego Poczty Polskiej w mailu przesłanym na adres naszej redakcji.

Jesteśmy na Google News! Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne