sobota, 20 lipca, 2024

Policja zapyta mieszkańców, czy czują się bezpiecznie. Debata społeczna przy Ząbkowskiej

Udostępnij

Dziś przy ul. Ząbkowskiej odbędzie się spotkanie i debata społeczna z udziałem funkcjonariuszy policji. Rozmowa będzie dotyczyła bezpieczeństwa mieszkańców i oszustw internetowych.

Debata pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie, możesz mieć na nie wpływ – Aktywizacja społeczności lokalnej”. r. odbędzie się dziś o godz. 17.00 w siedzibie Administracji osiedla Kijowska RSM Praga przy ul. Ząbkowskiej 42.

W trakcie spotkania omówione zostaną działania służb podjęte w odpowiedzi na wnioski złożone przez uczestników podczas ubiegłorocznej debaty społecznej.

O godz. 17.30 odbędzie się też debata społeczna pod hasłem „Bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania, w ruchu drogowym, oszustwa Internetowe i bezpieczny senior” poświęcona bieżącym sprawom związanym z bezpieczeństwem w dzielnicy.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne