wtorek, 23 lipca, 2024

Policjanci z Pragi świętują. Ponad 200 awansów tylko jednego dnia

Udostępnij

Ponad 200 funkcjonariuszy, którzy na co dzień pracują w komendzie przy ulicy Jagiellońskiej na Pradze-Północ, otrzymało awans na wyższy stopień policyjny. Nominacje towarzyszyły obchodom rocznicy powołania Policji Państwowej.

Lokalne uroczystości obchodów 103. rocznicy powołania Policji Państwowej zostały zorganizowane w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VI przy ul. Jagiellońskiej na Pradze. Szef północno-praskich policjantów, inspektor Hubert Białogrodzki, podziękował wyróżnionym funkcjonariuszom za ich służbę i zaangażowanie w realizację obowiązków służbowych, a ich rodzinom za zrozumienie i okazywane im wsparcie. Podkreślił, że służba w tej formacji jest trudna, bowiem każdego dnia policjanci są narażeni na utratę zdrowia, a nawet życia.

Z okazji Święta Policji akty mianowania na wyższe stopnie otrzymało 211 policjantów z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę, postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wyróżniony został I zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VI podinspektor Tomasz Tabor.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne