wtorek, 18 czerwca, 2024

Praga po świętach, darmowy basen i siłownia

Udostępnij

Czas świąteczno-noworoczny to często błogie lenistwo w domowym zaciszu. W alternatywie do tej formy odpoczynku stolica zachęca do udziału w akcji „Rusz się Warszawo po świętach!”. Na mieszkańców czeka wiele sportowych atrakcji, animacji i konkursów dla całych rodzin. Sprawdziliśmy ofertę Pragi-Północ.

W dniach 27-31 grudnia 2019 r. Warszawa zaprasza do korzystania z miejskich pływalni krytych, lodowisk, siłowni oraz Całorocznego Stoku Narciarskiego Szczęśliwice, kręgielni i innych. Atrakcje są bezpłatne dla posiadaczy Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka.

Niestety, oferta Pragi-Północ nie należy do najbogatszych. Trzeci rok z rzędu nie działa lodowisko przy ul. Namysłowskiej i nic nie wskazuje na to, że ta sytuacja zmieni się w przyszłym roku.

Mieszkańcy mają za to do dyspozycji dwa baseny; przy ul. Namysłowskiej 8 i ul. Jagiellońskiej 7. Dodatkowo przy ul. Namysłowskiej będzie działała siłownia.

Pełną ofertę sportowych atrakcji znajdziemy na stronie Sportowa Warszawa.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne