poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Praga w oknie. Konkurs fotograficzny

Zrobiliście wyjątkowe zdjęcie pustej Pragi? Złapaliście ciekawy kadr siedząc w domu podczas kwarantanny? Dom Kultury Praga ogłosił wyjątkowy konkurs!

Celem konkursu fotograficznego „Warszawa w oknie” jest zebranie i promowanie najciekawszych zdjęć Warszawy i okolic, które przedstawiają życie codzienne Polaków w czasie epidemii.

– Chcemy skatalogować powstałe już fotografie i uwiecznić obrazy z tego wyjątkowego, trudnego okresu. Przesyłane do nas zdjęcia mogą przedstawiać kadry wykonane w domu, z okna, z balkonu, z samochodu, podczas drogi do pracy… Ocenimy i nagrodzimy zgłoszenia biorąc pod uwagę pomysłowość, oryginalność, zgodność z tematem oraz estetykę – mówią organizatorzy konkursu.

Jak dodają, konkurs nie zachęca do wychodzenia z domu i naruszania przepisów obowiązujących w Polsce w okresie stanu epidemii. – Całym sercem wspieramy apel #zostanwdomu. Jednocześnie wiemy, że powstało wiele wyjątkowych zdjęć, które macie w swoich katalogach. Chcemy je zebrać i nagrodzić – tłumaczą.

Prace można zgłaszać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który znajdziemy tutaj, który następnie trzeba wydrukować, podpisać, zeskanować i wysłać na adres: sekretariat@dkpraga.pl do 10 kwietnia 2020 r., do godz. 16. Wyniki poznamy 20 kwietnia 2020 r. Jury przyzna nagrody finansowe za I, II i III miejsce. Z najciekawszych zdjęć powstanie wyjątkowy katalog fotograficzny.

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości