poniedziałek, 15 lipca, 2024

Praska ślizgawka na pl. Konesera. Godziny otwarcia i ceny biletów

Udostępnij

Na terenie Centrum Praskiego Koneser będzie się można bawić na ogólnodostępnej ślizgawce. Wstęp dla klientów centrum będzie bezpłatny, pozostali będą musieli kupić bilety.

Mieszkańcy Pragi-Północ będą mogli skorzystać z lodowiska o powierzchni niemal 400 m2, które stanie na pl. Konesera. „Praska Ślizgawka” startuje 1 grudnia, będzie otwarta w dni powszednie w godz. 8.45-22.00. Pierwsze wejście w ciągu dnia, od poniedziałku do piątku, przeznaczone jest dla grup szkolnych, a w weekendy dla osób chcących nauczyć się jazdy na łyżwach w grupie. Jedna sesja trwa 75 minut, a po każdej z nich planowana jest 15-minutowa przerwa.

Dzieci do lat 14 pod opieką dorosłych – bezpłatnie

Klienci Centrum Praskiego skorzystają z lodowiska i wypożyczalni łyżew bezpłatnie, po okazaniu paragonu z bieżącego dnia na co najmniej 20 zł. Jednorazowe wejście dla pozostałych osób to koszt 7 zł (dzieci do lat 14 pod opieką osoby dorosłej – za darmo w godz. 10.00-14.30). W tej samej cenie będzie również możliwe wypożyczenie łyżew. Dodatkowo, w ofercie dostępne będzie ostrzenie łyżew oraz nauka jazdy z instruktorem.

Praska Ślizgawka będzie nieczynna podczas codziennych, dwóch serwisów technicznych – od 14.30 do 16.00 i od 18.45 do 19.15 oraz podczas niektórych dni świątecznych.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne