wtorek, 23 lipca, 2024

Przełamać złą passę. Błyskawica gra w niedzielę swój mecz

Udostępnij

W niedzielę UKS Błyskawica Warszawa podejmie na własnym boisku zespół Bednarska Warszawa. Błyskawiczni po trzech porażkach z rzędu mają szansę zrehabilitować się kibicom. Wszyscy oczekujemy zwycięstwa naszych piłkarzy.

Ostatni mecz Błyskawicznych zakończył się porażką 3:1 z drużyną KKS Żoliborz. Wcześniej prażanie ulegli aż 0:5 na własnym boisku z drużyną Farmacji Tarchomin i 3:2 z Kamionkiem Warszawa. Trzy porażki z rzędu sprawiły, że Błyskawica spadła na 8. miejsce w tabeli Keeza Klasa B.

Różnica punktowa pomiędzy prażanami a rywalem jest niewielka, dlatego jeśli w najbliższą niedzielę błyskawiczni nie zdobędą trzech punktów, Bednarska Warszawa może przeskoczyć prażan w tabeli.

Początek meczu o godz. 16.00 w niedziele 23.04 na stadionie przy ul. Kawęczyńskiej.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne