czwartek, 13 czerwca, 2024

Przyjdź i porozmawiaj o budżecie

Udostępnij

Już 12 lipca poznamy wyniki 3. edycji budżetu partycypacyjnego. Wcześniej, we wtorek 5 lipca, w Muzeum Warszawskiej Pragi odbędzie się spotkanie ewaluacyjne poświęcone organizacji tegorocznej edycji.

Wyniki głosowania na projekty budżetu zostaną ogłoszone 12 lipca (we wtorek) o godz. 18 w Ogrodzie Powszechnym przy Teatrze Powszechnym, ul. Zamoyskiego 20. Organizatorzy zastrzegają, że w razie niesprzyjającej pogody wydarzenie odbędzie się w środku teatru.

Na stronie www.twojbudzet.um.warszawa.pl odbędzie się też bezpośrednia transmisja on-line całego wydarzenia, a do godz. 20 wyniki głosowania zostaną opublikowane w internecie.

Jutro, czyli 5 lipca, o godz. 18 w Muzeum Warszawskiej Pragi przy ul. Targowej 50/52 odbędą się warsztaty ewaluacyjne. – Powiedzcie nam, co Waszym zdaniem sprawdziło się w tej edycji, a co powinniśmy poprawić – zachęcają organizatorzy.

Dyskusje będą dotyczyć m.in. pracy zespołów ds. budżetu partycypacyjnego, procesów zgłaszania, weryfikacji i promocji oraz głosowania na projekty.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne