środa, 17 kwietnia, 2024

Seniorzy za darmo do zoo. Wracają senioralne czwartki

Jutro emeryci i renciści zwiedzają zoo za darmo. To kolejny już spacer po warszawskim ogrodzie z cyklu senioralne wtorki. Temat spaceru to: Ach te straszne gady!

Seniorzy podczas darmowego spaceru dowiedzą się m.in. co to są gady i czym różnią się od płazów, czym pokryta jest skóra gadów i jakie gady żyją w naszej ojczyźnie. – I na koniec coś w co nie uwierzysz – zapowiadają organizatorzy, ale nie chcą zdradzać szczegółów.

Spacer odbędzie się 5 września, we wtorek, o godz. 10. Potrwa około 2 godz. Początek spaceru obok wybiegu flamingów, wejście od ul. Ratuszowej. Emeryci i renciści z legitymacją wstęp bezpłatny.

Spacer poprowadzi wolontariusz Warszawskiego ZOO – Dominik Hajduk.

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51